Каталог товарів

Переваги паперових пакетів

05 Квітня 2020, Нд

Порівнюючи паперові та поліетиленові пакети, можна з впевненістю «голосувати» на користь перших. Причин цьому є багато, особливо якщо мова йде про безпеку та екологічність. Звичайно, матеріал, тобто папір, з якого виготовляється пакет, складається лише з екологічно чистих, а отже – абсолютно безпечних речовини та компонентів. Тому купити паперові пакети для випічки і будь-яких інших харчових продуктів, віддають перевагу всі, хто турбується про здоров’я – своє, своїх друзів та близьких.

Серед інших переваг, які мають паперові пакети для їжі та інших товарів, варто відзначити:переваги паперових пакетів

 • Привабливий дизайн, різноманітність малюнків, фактур та забарвлення;
 • Зручність у використанні (пакети можуть бути з ручками та без, різного об’єму та форми);
 • Можливість нанесення на виріб будь-як логотипи чи рекламну інформацію);
 • Міцність та надійність – якісний пакет не рветься, не розлазиться, а тому може використовуватись неодноразово;
 • Можливість вторинної переробки пакетів, які відслужили свій термін;
 • Універсальність – можна використовувати паперові пакети для хліба чи будь-якої випічки, для транспортування різного товару, покупок, продуктів харчування, речей та інше;
 • Доступна ціна.

Крім того, красиві, стильні, функціональні та надійні паперові пакети (гуртом – Україна чи в роздріб) – чудове рішення для всіх, хто хоче гарно упакувати і презентувати подарунок.

 

Застосування паперових пакетів

В нашому магазині Fovetta представленні паперові пакети для самих різних цілей. Ми пропонуємо:

 • Паперові пакети для хліба і випічки (в тому числі паперові пакети для хліба гутром);
 • Вироби найрізноманітніших дизайнерських рішень для упакування подарунків;
 • Пакети для перевезення різних товарів;
 • Пакети для харчових продуктів.

 

Рішення придбати паперові пакети гуртом може бути продиктовано різними цілями: для бізнесу чи домашнього використання. Проте якщо Вам потрібен всього один виріб, у  нас Ви завжди можете замовити в роздріб.

Пріоритетом для нас є бажання Покупців, тому ми робимо все можливе, щоб забезпечити своїх Клієнтів якісною продукцією в будь-якому обсязі, в будь-який час та із будь-якої точки України.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Пакет саше виготовлений з крафтового паперу та ідеально підходить для нанесення Вашого логотипу. Широко застосовується в закладах fast-food, пекарнях,take-awey і т.д. Чудово підходит для упакування французького хот-догу. Використання пакетів саше для упакування їжі дозволяє зберегти її аромат,забезпечує гігієнічність та турботу про покупця.
Швидке замовлення
Пакет саше виготовлений з крафтового паперу та ідеально підходить для нанесення Вашого логотипу. Широко застосовується в закладах fast-food, пекарнях,take-awey і т.д. Чудово підходит для упакування грузинського хліба. Використання пакетів саше для упакування їжі дозволяє зберегти її аромат,забезпечує гігієнічність та турботу про покупця.
Швидке замовлення
Пакет саше виготовлений з крафтового паперу та ідеально підходить для нанесення Вашого логотипу. Широко застосовується в закладах fast-food, пекарнях,take-awey і т.д. Чудово підходит для упакування лаваша. Використання пакетів саше для упакування їжі дозволяє зберегти її аромат,забезпечує гігієнічність та турботу про покупця.
Швидке замовлення
Пакет саше виготовлений з крафтового паперу з логотипом TM Fovetta. Широко застосовується в закладах fast-food, пекарнях,take-awey і т.д. Використання пакетів саше для упакування їжі дозволяє зберегти її аромат,забезпечує гігієнічність та турботу про покупця.
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Вигідна програма лояльності
Вигідна програма лояльності
Безкоштовна доставка по Одесі, Миколаєву і частково Одеській області
Безкоштовна доставка по Одесі, Миколаєву і частково Одеській області
Доставка по всій Україні транспортними службами
Доставка по всій Україні транспортними службами