Каталог товарів

Про компанію

Торговий дім «Fovetta» - комплексний постачальник витратних матеріалів, тари, упаковки і товарів Non-Food групи для Вас і Вашого бізнесу.

«Фоветта» - молода компанія, яка почала свій життєвий шлях в 2016 році.

Торговый дом Fovetta

Сам фундамент був закладений ще в 2013 році. Тоді була створена класична дистриб'юторська компанія в сфері В2С «SD distribution». Головним завданням було: вивчити особливості роботи на ринку півдня України і вподобання споживача в витратних матеріалах, одноразовому посуді, тарі, упаковці і товарах для прибирання, тобто все, що допомагає якісно і гарно працювати бізнесу.

У 2016 році на базі даного підприємства був створений «Торговий дім «Фоветта».

Чому «Фоветта»?

«Фоветта» - це торгове судно кінця XVIII століття. Цю назву ми вибрали тому, що протягом трьох століть свого існування конструкція його постійно вдосконалювалася, судно ставало більш швидким і маневреним, а технологія управління їм випередила свій час. Не можна не згадати той факт, що пірати оцінили ці переваги і «позичили» для своїх цілей, куди ж без них в той час.Флаг Фоветта

Ця історія і нас надихнула, ми так само працюємо в торгівлі, так само докладаємо величезних зусиль для вдосконалення і розвитку, і ми так само трохи пірати.

У 2017 році створені три власні торгові марки:

  1. ТМ «Fovetta» - тара і витратні матеріали;
  2. ТМ «Кролик» - целюлозно-паперова продукція;
  3. ТМ «Niki» - товари для прибирання (домашнього і професійного).

У 2018 році відкрили виробниче підприємство ТОВ «Vavilon-PRO».

В 2019 році ми провели колосальну роботу, щоб стати зручнішими для нашого споживача, а саме: збільшили асортимент майже в два рази; зробили більш зручну доставку товарів; відкрили обновлений і швидкий інтернет магазин.

У своєму розвитку ми намагаємося йти шляхом не копіювання технологій колег і конкурентів, а знаходити і застосовувати щось нове, більш досконале. Цей підхід дає можливість стрімкого зростання, а й змушує часто «спотикатися», а іноді навіть «падати». Не страшно, оскільки розвитку без помилок не буває; оскільки не помиляється лише той, хто нічого не робить.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
Вигідна програма лояльності
Вигідна програма лояльності
Безкоштовна доставка по Одесі, Миколаєву і частково Одеській області
Безкоштовна доставка по Одесі, Миколаєву і частково Одеській області
Доставка по всій Україні транспортними службами
Доставка по всій Україні транспортними службами